Miro Šmajda

Miro Šmajda - Loneliness

6. července 2011 v 22:23

Nový song Loneliness, který bude na Mirovo druhém albu (CD) ... a teraz v Červenci výjde nový, druhý klip. Takže se rozhodně máte na co těšit.

Miro Šmajda - Baby (slovenská verze)

24. listopadu 2010 v 13:41

Videoklip


Miro Šmajda - Baby

30. října 2010 v 14:42

Miro Šmajda - Enter Sandman (Tošovice 7.8.2010)

30. října 2010 v 14:33

Miro Šmajda - Zombie (Pálkovice 21.8.2010)

30. října 2010 v 14:30

Miro Šmajda balil baby!

29. října 2010 v 22:10
Tento týždeň sme si zobrali na mušku speváka Mira Šmajdu a okrem rozhovoru, sme si preňho nachystali aj pár vecí, ktoré bežne neuvidíš.

Pozri si, ako balil baby na ulici a aký účes by mu najviac sedel...


Video: ZDEzdroj: funfon.sk

Baby, pozor! Nezadaný Šmajda má rád romániky a hľadá objekt svojej túžby!

29. října 2010 v 22:04
Baby, ktoré máte rady blonďavých rockových spevákov máte šancu. Jeden taký je práve voľný a má záujem o vzťah. Bohužiaľ, len krátkodobý. Aj tak málo však stačí na to, aby sa o vás začalo písať. Ex-superstárista Miro Šmajda (22) nám totiž priznal, že je nielen nezadaný, ale že aj rád vyhľadáva krátkodobé vzťahy!

V prvom rade Miro dementoval zaručené správy o tom, že by bol zadaný. Spevák na Slovensku aktuálne propaguje debutový album "Čo sa týka lásky", preto nám v súvislosti s týmto titulom nedalo, aby sme sa neopýtali, ako je to s tou láskou a s ním. "Ja na vzťahy moc nemám čas a už som to povedal veľakrát, tak asi to objasním ešte viac. Jednoducho mám rád romániky," povedal Miro otvorene.

Miro toto svoje priznanie odôvodnil slovami: "Nemám na to čas a nemám na to ani možnosti, ani sily, ani si nedôverujem natoľko, aby som mohol v tomto pracovnom vyťažení niečo vybudovať... A skôr by to bolo asi o nejakom trápení, pretože by sme mohli byť veľmi málo spolu, preto mi vyhovujú intenzívne, láskyplné, krásne, krátke romániky."

A aký typ dievčaťa má u Mira šancu? "Tá osoba musí mať niečo v sebe. A keď človek cíti niečo z toho človeka... energiu, sympatie alebo nejakú príťažlivosť, tak sa tomu netreba brániť, pretože takéto veci môžu priniesť niečo obom, aj keď to nie je dlhodobé," dodal s úsmevom. Viac v priloženom videu.

Článek s videem ZDE

Miro Šmajda konečně přiznal barvu: Mám úchylku na vlasy

29. října 2010 v 21:41
Míra Šmajda má tisíce fanynek a snad proto se do vážného vztahu nežene.
Míra Šmajda má tisíce fanynek a snad proto se do vážného vztahu nežene.


Finalista soutěže SuperStar Miro Šmajda není rocker v pravém slova smyslu. Místo dlouhých vlasů má na sobě sestřih, kterému se před pár lety říkalo "na papouška", a přiznává, že vlasy hlavně u žen patří mezi jeho velké úchylky.

Miro Šmajda vydává nové album, které nese název Čo sa týka lásky. Kdo by si ale myslel, že se bude jednat o sladkobolné dojáky, které něžnou slovenštinou téměř trhají srdce, šeredně by se zmýlil. Miro si totiž nadále drží image drsňáka a ve stejném duchu se nese i jeho poslední album.

"Nejde pouze o ty krásné věci, o kterých se běžně zpívá," popisuje téma nových songů na albu Šmajda. "Chtěl jsem vykreslit i jiné stránky vztahů. Například úchylky, rozchody a další nepříjemné věci, o kterých se moc nemluví ani nezpívá," přiznal zpěvák, který se v co nejbližší době bude stěhovat do Prahy.

O svých úchylkách nám Miro povídal ve videu ZDE!A i když se Šmajda snažil tvrdit, že na vztahy nemá čas, docela konkrétně popsal svůj ideál, se kterým se v poslední době vyskytuje i ve společnosti. "Mám rád něžné dlouhovlasé dívky. Můj ideál je třeba Radka Pavlovčinová nebo Gwyneth Paltrow," přiznal Šmajda. Na vztah ale potřebuje více času, a tak si nyní užívá podle svých slov "milostné románky". Koneckonců ve svém věku na to má i nárok. Co na to ale říká muzikálová zpěvačka Radka?


http://media.super.cz/812/168125-600x450-ek3lp.jpg

http://media.super.cz/812/168123-600x450-4q03p.jpg

http://media.super.cz/760/167607-600x450-glw9u.jpg


zdroj: super.cz

SuperStar - Závislák Šmajda zve na speciální koktejl

29. října 2010 v 21:30

Miro Šmajda se vyzná v ovoci, denně ho sní na tuny! Zajděte si k němu na speciální koktejl!


Miro Šmajda má jednu závislost - ulítává na ovoci! Denně spořádá na tuny banánů, hroznového vína a dalšího ovoce. Závisí na tom jeho úspěch v SuperStar!

Exkluzivní recept Mira Šmajdy na banánový koktejl:
1. Rozmixuj kokos ve speciálním mixéru
2. Přidej vanilku

…víc nám už Miro neprozradil ani po velkém přemlouvání. Nechce prý, aby všichni viděli do jeho kuchyně. Když se ale ozvete, koktejl vám určitě připraví sám!

Miro Šmajda: Make-up na tvári je ako sex!

12. října 2010 v 19:21
Miro-Šmajda.jpg

Miro Šmajda stále patrí medzi miláčikov žien a stále má čo povedať na tému láska. Aj preto bude už druhýkrát hosťom v magazíne L.O.V.E. v televízii DOMA už v stredu, 13. októbra, o 16.20! Posledné mesiace Miro strávil prevažne v pražskom štúdiu, kde tvrdo pracoval na svojom debutovom albume, z ktorého už poznáte úvodný singel Last forever.
Ako sme sa od Mira dozvedeli, okrem hudby a koncertov si vychutnáva aj starostlivosť vizážistov a kaderníkov. Nie je predsa nič lepšie ako, keď sa vám niekto naplno venuje a vykúzli z vás krásavicu. Je to však zábavka aj pre chalanov? Nuž tí, ktorí sa objavujú na televíznych obrazovkách si na make-up musia zvyknúť. Kamera a umelé svetlá totiž potrebujú úplne zmenenú vizáž človeka, ktorý je v zábere a to sa Mirovi stáva často. Našťastie pre neho, nepatrí medzi odporcov skrášľovania. Práve naopak! Pozornosť krásnych žien, ktoré ho obskakujú si vychutnáva. Pozrite sa ako sa pripravoval pred nakrúcaním magazínu o láske, osude, vzťahoch a emóciách, ale aj to, čo všetko sa dozviete v magazíne L.O.V.E.

Video: ZdeZdroj: markiza.sk

Rosemaid TV

4. října 2010 v 17:02

Co Kdyby....Strážnice - 6.8.2010


HEIPark Cup Tošovice - 7.8.2010


Letní Parket - Pohoří u Dobrušky - 14.8.2010


Přivítání na novém oficiálním webu

Welcome to the world of Rosemaid !!!


Rosemaid vítají na novém webuzdroj: youtube.com , mirosmajda.wgz.cz , www.mirosmajda.sk

Miro Šmajda - Baby (live slovensky)

18. září 2010 v 23:43

Ke shlédnutí, na Youtube - Miro Šmajda - Baby (slovensky)

Miro Šmajda - Pod Vodou

18. září 2010 v 23:40

Najsexi hlas léta - Radio Expres (Hlasuj pro Mira Šmajdu)

27. srpna 2010 v 0:00
Hlasuj za svojho favorita!!!
Binďo si do rannej šou pozýva celé leto tie najsexi hviezdy slovenského šoubiznisu.
Kto z nich prečíta návod na použitie vŕtačky najpríťažlivejšie?
Môže byť hlásenie na železničnej stanici vzrušujúce?
Komu sa podarí prečítať pokyny z príbalového letáku najerotickejšie?

Miro Šmajda

Hlasuj: Zde

Video: Zde

Hosť letnej párty:


Hlasuj Miro Mira Šmajdu!!!!!!!!!

Miro Šmajda a divadlo - Šebetov - 20.8.2010

22. srpna 2010 v 1:53

Vypadl zvuk - dle slov Romana - drát je drát

Šmajda je dražší než Gott: 300 000 korun za jedno vystoupení?

13. srpna 2010 v 18:25
Miro Šmajda zná svou cenu, o které je však ochoten diskutovat.
Miro Šmajda zná svou cenu, o které je však ochoten diskutovat.


Mladý talentovaný zpěvák Miro Šmajda (21) se už zotavil po nedávné lehké autohavárii a začíná opět vystupovat. Před časem však o Mirovi začali kolovat nepěkné zvěsti. Kolik si vlastně účtuje za jedno své vystoupení? Má prý totiž podobně vysoké taxy jako třeba Karel Gott (71)!

"Víte, znám svou cenu a nebojím se říct si o peníze. Nejsou to však peníze jen pro mě - mám svůj tým a kapelu, kterou musím zabezpečit. Takže i kdybych si za svou show řekl dvacet korun nebo tři sta tisíc, nikdy to nepůjde do kapsy jen mně. Vždy musím myslet na celou skupinu lidí, které tím také živím!" vyslovil se Šmajda, který byl už nejednou obviněn, že má ve svých taxách manýry těch největších hvězd.

Fámy o tom, že Miro bere za svá vystoupení horentní sumy, se objevily poté, co si prý pohledný blonďák řekl za svou účast na otevíračce jednoho hudebního klubu částku přesahující osmdesát tisíc korun. Nakonec jej díky tomu museli organizátoři bohužel odmítnout.

O budoucnost švarného mladíka ale není třeba si dělat obavy - po nedávné autohavárii se už prý zcela zotavil a je připraven hudebně oblažovat své fanynky - ať už za jakoukoliv cenu!


zdroj: super.cz

Rosemaid TV

11. srpna 2010 v 15:58
....oficiální reporty z akcí,rozhovory s členy kapely, záběry ze zákulisí, a Rosemaid jak je neznáte?
---
TĚŠTE SE NA ROSEMAID TV!!

Již brzy ve spolupráci s mirosmajda.sk a mirosmajda.wgz.cz

Na videu můžete vidět různé záběry a dokonce i webmasterku oficiálního fanclubu..


zdroj: www.mirosmajda.wgz.cz
           miro-smajda-daily.blog.cz

Šmajda tentokrát pre istotu do Prahy letel

27. července 2010 v 17:42

26. júl 2010, 13.30 h, letisko Košice - Do Prahy včera odlietal Miro z košického letiska. Je to bezpečnejšie ako dlhá cesta autom.


Je opatrný! "Sľubujem, že už aj v lietadle pôjdem pomalšie," s úsmevom na tvári odkázal všetkým fanúšikom Miro Šmajda (21) z košického letiska. Včera popoludní sa po druhýkrát pokúsil pricestovať do Prahy a tentokrát mu to vyšlo bez zranení.

Superstarista Miro mal obrovské šťastie! V stredu ráno sám šoféroval maminu Hondu a pri Jelšave mal autohaváriu. Pre únavu a vraj aj väčšej rýchlosti, narazil do zvodidiel a potom sa s autom prevrátil do priekopy. Z totálne zdemolovaného auta, akoby zázrakom vyviazol živý a s malými zraneniami. "Netušil som, čo môže spôsobiť únava. Boli to dve sekundy a takto som dopadol. Beriem to ako varovanie osudu a sľubujem, že budem opatrnejší," hovorí o nehode. Včera už žiaril spokojnosťou a napriek krčnej ortéze sa cíti fit. "Mám narazenú ľavú stranu krku a tretí stavec. Ten golier je veľmi fajn, je pohodlný a aspoň sa mi bude v lietadle dobre spať," dodáva. Ortézu by mal nosiť ešte týždeň a pol.


zdroj: pluska.sk

Šmajdu trápí bolesti: Má pohmožděný obratel!

27. července 2010 v 17:29
Kromě občasné bolesti hlavy, Šmajdu nic netrápí. "Měl jsem fakt štěstí, že jsem celej."


Exsuperstárista Miro Šmajda (21) v pondělí odpoledne přiletěl do Prahy natáčet své první album. Blesk.cz se mimo jiné svěřil, že ho občas trápí bolesti hlavy. Příčinou je pohmožděný třetí obratel. Zranění si přivodil při autonehodě, která se stala minulou středu ráno, při cetě z koncertu.

Miro přiletěl z Košic do Prahy včera odpoledne a byl z cesty dost unavený. Vyvrací však spekulace, že letadlem přiletěl jen proto, že se bojí opět zasednout za volant svého vozu. "Ne opravdu to není tím, že bych se bál znovu řídit auto, letadlem je to pohodlnější a hlavně rychlé. Od té nehody už jsem řídil, takže, to, že jsem měl nehodu se mnou nic neudělalo," řekl Blesk.cz Šmajda.

Někteří lidé na jeho místě by měli z otřesného zážitku hrůzu, ne však Miro. Naopak nehodu zlehčoval a snažil se vtipkovat. "Že bych měl noční můry, to opravdu nemám, snad jen první noc. Pravdou však je, že když letíte vzduchem apřevrací se s vámi auto opravdu vám před očima proběhne celý život. Na tomhle tvrzení je fakt kus pravdy. Kromě pohmožděného krku jsem v pohodě."

Miro také jako první, když se vyškrábal z vraku auta, zavolal nejdříve své mámě pak polici s záchrankou. Teď chce na vše špatné zapomenout a soustředit se na natáčení desky. "Naštěstí mi ta nehoda program nenarušila, takže se nemuselo nic rušit, prostě život jde dál a já jedu dál," uzavřel nadějný slovenský zpěvák.


Miro Šmajda přiletěl do Prahy z Košic.

V Praze bude natáčet své první album


zdroj: blesk.cz

Miro Šmajda skončil päťdňovú "maródku", do Prahy už radšej odletel

27. července 2010 v 17:09
Opäť sa usmieva. Z hrozivého zážitku sa už Miro spamätal a na túto tému vie aj žartovať. 'V lietadle dám pozor na rýchlosť a ani oči nezavriem,' smial sa.

Po minulotýždňovej dopravnej nehode si Miro Šmajda musel na pár dní vziať "maródku", no včera sa už opäť vrátil do práce. Do Prahy sa však už nevybral autom, ale lietadlom.

KOŠICE. Bývalého superstaristu sme včera popoludní stretli na letisku. Po piatich dňoch v domácom ošetrení opäť načas opustil Košice. "Bol som doma, u našich na chate a maximálne u kamaráta. Bola to taká nútená dovolenka, no počas tých dní som si oddýchol," povzdychol si.

Problémy mu robí krčný stavec

Krk mu síce ešte stále "zdobí" Schanzov golier, no Miro tvrdí, že je už relatívne v poriadku a môže opäť pracovať na svojom debutovom albume. "V piatok som ešte absolvoval nejaké vyšetrenia, podľa ktorých je všetko v poriadku, problém je len s krkom - na treťom krčnom stavci mám vyvrtnutú platničku, preto musím nosiť bandáž a napravo veľmi nemôžem otáčať hlavou, ale inak som fit," skonštatoval.

Bandáž teda bude musieť nosiť ešte pár dní, no ako poznamenal, v speve mu to nijako nebráni. Preto včera popoludní opäť nabehol do pražského štúdia, aby pokračoval v prerušených prácach na nahrávaní.

Na Slovensko sa však opäť vráti už v piatok, pretože bude vystupovať na letnom festivale v Poprade. Hneď potom však bude utekať znovu do Čiech, pretože v sobotu vystupuje v Olomouci. Po nútenej dovolenke teda bude opäť v jednom kole a zatiaľ v žiadnom prípade o klasickej letnej dovolenke ani len neuvažuje. "To teraz nepripadá do úvahy. Na dovolenku by som sa vybral až niekedy na jeseň... ak sa mi to podarí," dodal so stále šarmantným úsmevom.

Premohol ho mikrospánok

Miro havaroval ráno 21. júla. Po štvrtej hodine vyrazil na honde z Košíc do Bratislavy vyzdvihnúť kolegov z kapely a spolu mali pokračovať do Prahy. Jeho cesta sa však skončila za Rožňavou. "Nebol som unavený, ale aj tak ma premohol mikrospánok. Cesta bola prázdna... Pred jednou zákrutou mi klipli oči. Spamätal som sa, že som na krajnici, a tak som reflexívne strhol volant doľava, no vytočilo ma až príliš. Trikrát som sa prevrátil, preletel som cez zvodidlá, vyhodilo ma to do výšky a skončil som v lese. Stáli pri mne všetci svätí. Z takto rozbitého auta sa totiž nevychádza živý," opísal pred pár dňami pre Korzár hrôzostrašné zážitky. Netajil, že život mu zachránil bezpečnostný pás a nejaká vyššia moc. Totálne zdemolované auto skončí v šrote.


zdroj: korzar.sme.sk

Miro Šmajda - Pod vodou, You really got me a Scény

25. července 2010 v 22:25

Koncert Mira Šmajdy a Rosemaid - v Opavě - Stříbrné jezero.
Písničky - Pod vodou, You really got me (od The kinks) a Scény.

Šmajda má po autonehode problémy s krčnou chrbticou

24. července 2010 v 17:47
Stredajšia dopravná nehoda Mirovi Šmajdovi (21) poriadne skrížila plány. Aj keď sa napriek hrozivému nárazu nič tragické nestalo, Šmajdu čaká niekoľko vyšetrení.

Miro musí po nehode nosiť penovú ortézu


Kvôli vyšetreniam Šmajda musel zrušiť všetky dohodnuté koncerty. Jednak sa snaží spamätať a zotaviť z nepríjemnej nehody a jednak mu lekári nasadili na krk penovú ortézu. Miro včera od rána spolu s mamou Yvonou absolvoval vyšetrenia v košickej Univerzitnej nemocnici. "Mám podvrtnutú krčnú platničku. Som doudieraný, pobolieva ma medzirebrové svalstvo a cítim aj bolesť medzi pľúcami," zhodnotil svoj zdravotný stav 
Miro.

Tesne po nehode uvažoval, že sa zúčastní na včerajšom koncerte na Orave. "Zrušil som to. Najbližšie vystúpenie mám
až o týždeň v piatok v Poprade, tam už určite budem," odkázal fanúšikom spevák. "Nebudem oddychovať celých sedem dní, pretože musím dokončiť nahrávanie albumu," povedal Miro, ktorý sa po strašnom zážitku spred pár dní nebojí opäť sadnúť za volant.

"Šoférujem veľmi rád a doteraz som žiadnu nehodu nemal. Budem ale dávať ešte 100-krát väčší pozor ako doteraz," dodal Miro a naďalej trvá na tom, že viac ako 100-kilometrovou rýchlosťou v osudný moment nešiel.

Šmajda havaroval v stredu skoro ráno pri obci Bohúňovo v Rožňavskom okrese . V ľavotočivej zákrute dostal podľa vlastných slov mikrospánok. Strhol volant, dostal šmyk a narazil do zvodidiel, ktoré prelomil. Auto sa s ním prevrátilo a nakoniec skončilo v priekope.

V nemocnici speváka sprevádzala aj mama Yvona.


Miro Šmajda z nemocnice odchádzal s penovou ortézou na krku.


V nemocnici speváka sprevádzala aj mama Yvona.


V nemocnici speváka sprevádzala aj mama Yvona.


zdroj: cas.sk

Prvé FOTO Šmajdu po hrozivej autonehode: S golierom na krku!

24. července 2010 v 17:35
Čas.sk má prvé foto Mira Šmajdu (21) po dopravnej nehode. Hoci mu krk zdobí ortéza, úsmev na tvári mu nechýba.

Prvé foto Mira Šmajdu po hrozivej autonehode, na vyšetreniach v nemocnici bol s mamou.


Miro od rána spolu s mamou Yvonou absolvoval viacero vyšetrení v košickej Univerzitnej nemocnici. "Mám podvrtnutú krčnú platničku. Som doudieraný, pobolieva ma medzirebrové svalstvo a cítim aj bolesť medzi pľúcami," zhodnotil svoj zdravotný stav Miro.


Šmajdove auto skončilo po nehode v lese

Zdemolované auto Mira Šmajdu po nehode.

Miro Šmajda havaroval v stredu skoro ráno pri obci Bohúňovo v Rožňavskom okrese na ceste do Bratislavy. V ľavotočivej zákrute dostal podľa vlastných
slov mikrospánok. Strhol volant, dostal šmyk a narazil do zvodidiel, ktoré prelomil. Auto sa s ním prevrátilo a nakoniec skončilo v priekope.


zdroj: cas.sk

Šmajda: Stáli pri mne všetci anjeli

24. července 2010 v 15:15
Superstarista skončil vnemocnici azjeho BMW je len vrak.


Druhýkrát sa narodil! Po tragickej autonehode speváčky Dary Rolins (37), pri ktorej vyhasol život Jindřicha Rotrekla († 63), havaroval aj spevák Miro Šmajda (21). Včera ráno po hrozivej dopravnej nehode skončil v nemocnici.

"Dnes nadránom som mal vážnu autonehodu. Rýchlosť bola dodržaná. Dôvodom bol pravdepodobne mikrospánok v skorých ranných hodinách," povedal pre Plus JEDEN DEŇ Miro.


MIRO ŠMAJDA: V minulosti sa vozil na viacerých bavorákoch, teraz jeden rozbil.


V aute bol sám a ako tvrdí, cesta bola prázdna. O pol siedmej sa ponáhľal na vystúpenie do Prahy a zišiel z cesty. Iba zázrakom vyviazol z búračky len s ľahkými odreninami. Pre istotu však okamžite putoval do nemocnice.

Šmajda: Stáli pri mne všetci anjeli

"Zranený ani ohrozený nebol nikto, vážne vonkajšie zranenia som neutrpel, pre tie ľahšie však budem po vyšetreniach a nariadení lekára pár dní v domácej liečbe. No na najbližšom koncerte by som už nerád chýbal a chcem pokračovať v nahrávaní albumu. Chvalabohu pri mne stáli všetci anjeli a som nažive napriek hrozivo vyzerajúcej havárii, znova som sa narodil," vyznáva sa z pocitov spevák.

Bavorák totálne rozbitý

Omnoho horšie ako Šmajdov zdravotný stav dopadol jeho luxusný bavorák. "Miro prežil len zázrakom, pretože auto je úplne rozbité. Vyzerá to tak, že auto sa nebude dať používať," povedala nám Mirova asistentka Žigová. Spevák však najviac vystrašil svojich rodičov. "Zľakol som sa. Je jedno, či je auto zničené, hlavne, že je Miro v poriadku," vydýchol si Miro Šmajda starší.

Miro Šmajda: Tie 3 sekundy vidím aspoň stokrát za deň!

24. července 2010 v 15:01
miro smajda.jpg

Streda 21. júla sa stala dňom druhých narodenín superstaristu Mira Šmajdu. Dramatická autonehoda zmenila jeho pohľad na život. "Neveril by som, že je to naozaj pravda, ale v tom momente mi pred očami prebehol celý život. Videl som, čo všetko môžem stratiť. Boli tam kamaráti, rodina, záblesky z celého života. Bol to pocit maximálneho vedomia," povedal nám dnes Miro po tom, čo absolvoval CT vyšetrenie kvôli prebúdzajúcej sa bolesti v krku.

Má boľavý hrudník, bolesti v krku a medzirebrových svaloch. Vyšetrenie ukázalo aj vyvrtnutú platničku v hornej časti chrbta. Zatiaľ sa zotavuje doma, no do práce sa chce vrátiť čím skôr. Potrebuje totiž pokračovať v nahrávaní svojho debutového albumu. "Po tom, čo sa to celé zomlelo, som nebol pol dňa schopný rozprávať. Plakal som, ani neviem či od radosti, že som prežil, alebo nad tým, čo sa stalo. Riskovať sa naozaj neoplatí. Tých pár minút nestojí za všetko, čo môžeme stratiť", povedal Miro, ktorý si stredajší dátum zapamätá do konca života.

Aj keď žiadna autonehoda nie je príjemná, je vždy lepšie, ak nepríde k strate na životoch. Miro mohol v jedinej sekunde stratiť úplne všetko! Nestalo sa tak a my mu držíme palce, aby sa rýchlo zotavil a aby mu táto udalosť navždy pripomínala, aké cenné veci v živote má.

zdroj: markiza.sk
 
 

Reklama