Z Neverlandu bude muzeum Michaela Jacksona: Rodina ale zuří!

29. září 2009 v 19:25

Z Neverlandu bude muzeum Michaela Jacksona: Rodina ale zuří!

Muzeum chce totiž provozovat současný majitel.

Joe Jackson, otec zpěváka Michaela Jacksona (+50), hrubě napadl současné majitele ranče Neverland, který Michael dříve vlastnil. Rodinu Jacksonových prý nepožádali o svolení, než si začali registrovat ochranné známky potenciálních názvů sídla, které by se časem mohlo stát veřejným muzeem. Šéfové společnosti Sycamore Valley Ranch, která byla založena Michaelem Jacksonem, a vrcholový management soukromé firmy Colony Capital vyplnili žádost pro U.S. Patent Office, aby získali práva na čtyři názvy, které chtějí užívat v souvislosti s rozlehlým rančem.
Podle portálu TMZ.com si chtějí zaregistrovat obchodní značky Neverland, Neverland Ranch, Neverland Valley a Neverland Valley Ranch. Už také podnikli kroky k patentování různých produktů a služeb. Ty by nabízeli v případě, že se firmě podaří získat svolení k tomu, aby se toto místo stalo destinací Jacksonových fanoušků. Oficiální dokumenty ukazují, že šéfové firmy Sycamore Valley Ranch chtějí čtyři názvy Neverlandu použít pro "muzejní služby... kdy budou nabízet prohlídky a další služby v zábavním parku", oblečení, hry a hračky.

Jenže otec slavné popstar Joe Jackson je těmito plány znechucen. Tvrdí, že jejich rodinu nikdo neoslovil, aby s ní nápad na patentování prodiskutoval. Otec Michaela dále naznačil, že Jacksonovi budou bojovat proti myšlence veřejného muzea, pokud se vlastníci Neverlandu se svými plány nesvěří pozůstalým světové popstar. Hlava rodiny Jacksonových portálu sdělil: "Colony Capital tohle prostě nemůže udělat bez našeho svolení!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete aby z ranče Neverland udělali museum?

Ano 15.4% (2)
Ne 69.2% (9)
Nevím 15.4% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama