Nenechte si ujít Tanečníka roku!

16. září 2009 v 15:28

Nenechte si ujít Tanečníka roku!

Yemi A.D.
Yemi A.D.
České a Slovenské národní finále soutěže Tanečník roku 2009 - myCITY, mySTAGE - se blíží. Sledujte souboj těch nejlepších streetdancových a breakdancových tanečníků na finálovém večeru už 20. května v klubu SaSaZu Prague (holešovická tržnice).

20. května 2009 se v klubu SaSaZu utká 10 finalistů v současných formách moderního tance, jako je Hip Hop, Lockin, Popin, Funk, Break dance, Krump a další.
Hlavní cenou pro vítěze je cesta na taneční workshop v New Yorku, oblečení od Nike v hodnotě 50 000 Kč, roční členství ve World Class fitness a spousta dalších cen.

Pro letošní finále jsme oslovili přední světové choreografy a tvůrce moderních tanečních stylů. Celeaf (USA), tanečník hudebních hvězd jako Mariah Carey, Crystal Waters, Will Smith nebo Public Enemy. Buddha Stretch (USA) spolupracoval nebo přímo vytvořil choreografie i pro takové hudební superstars, jako jsou Michael Jackson, Will Smith nebo rapové hvězdné duo Eric B and Rakim. Joseph Go (Francie) je zřejmě nejlepším tanečníkem hip hop a house dance stylů ve Francii.

Rabah Mahfoufi (Francie), aktuálně je znám jako člen skupiny O`Trip House, která slaví velké úspěchy po celé Evropě. Byl v porotě dnes již legendární a velmi prestižní soutěže Juste Debout 2008 nebo americké Bboy Hodown 2007. Vyučuje po celém světě, zejména v Evropě a Asii.

Dante 7 (USA), člen týmu Missy Elliot a choreograf skupiny Justina Timberlakea.

Další jména uveřejníme na internetových stránkách www.tanecnikroku.cz během následujících dnů.

O maximálně vybroušený hudební set se postarají DJ Piggo, DJ Lowa a DJ Orion.

Soutěž pořádá kreativní skupina JAD Productions.
Již čtvrtým rokem dodává světové lektory a porotce do soutěže škola Dance Academy Prague. Zakladatelem soutěže je choreograf a producent Yemi A.D.

Hodinový záznam večera odvysílá na prvním programu Česká televize 13. června v 17.40 hod.
Velké semifinále a poslední možnost probojovat se do finále 19. 5. 2009 v SaSaZu Prague.
Den před finálovým večerem proběhne v klubu SaSaZu Prague základní kolo a semifinále těch nejlepších tanečníků této země a Slovenské republiky. Právě v tento večer budou vybráni finalisté na finálový večer pro následující den.

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru utkání těch největších talentů z celé České republiky i Slovenska.
Předprodej v sítích Ticket Pro a Ticket Portal. (yas)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama