Kam zmizelo Jacksonovo tělo? Možná vznikne i mauzoleum

29. srpna 2009 v 15:56
Od velkolepého rozloučení s králem popu uplynul sotva den a už se o něm mluví znovu. Kampak se podělo jeho tělo?

Většina lidí věřila, že Jacksonovo tělo po soukromém rozloučení v rodinném kruhu zůstane na hřbitově Forest Lawn a do Staples Center za fanoušky vůbec nepoputuje.

Vzpomínkovému ceremoniálu ale dominovala zlatá rakev obložená květinami, v níž podle všeho zesnulý Jackson opravdu ležel, když mu plná losangeleská hala aplaudovala a plakala zármutkem.

Podle britského Sunu ale po skončení tryzny ozdobená rakev arénu Staples Center neopustila a nikdo ji neviděl ani v okolí hřbitova Forest Lawn. Okamžitě se tak vyrojily spekulace.

Někteří si myslí, že tělo z losangeleské arény zmizelo tajně a na tajné místo.

Další fanoušci se domnívají, že Jacksonova rodina pohřbila tělo krále popu při soukromém ceremoniálu ještě před veřejným rozloučením ve Staples Center v Los Angeles. Podle nich se hvězdy showbyznysu už klanily jen prázdné rakvi, v níž Jackson chyběl.

Podle jiných informací by nakonec mohl Jackson přeci jenom spočinout na ranči Neverlandu. Právě tam dlouhá léta pobýval v pohádkovém luxusu. Dluhy jej donutily opustit ranč, kde měl mít i pletky s nezletilými dětmi. Rodina si Neverland stále žádá.

Své slovo budou mít v pohřbu Jacksona i úřady. Podle kalifornských zákonů by měl být Jackson pohřben na hřbitově, občas se ale povolují výjimky.

Někteří skalní fanoušci ale doufají, že by Jackson mohl následovat vůdce komunistické revoluce Vladimira Iljiče Lenina a bude balzamován. Mauzoleum Michaela Jacksona by jistě bylo lukrativním tahákem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama